-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-012299-a
Папір офісний А4 80 г/м2, 500 арк, папір офісний А3 80 г/м2, 500 арк, конверти С4, конверти С5
Торги не відбулися
178 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 890.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 890.00 UAH
Номер:
e5a69a7477364849a93fe6ec81095f9b
Внутрішній номер закупівлі:
23221333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-012299-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38282994
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Смілянська, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Давиденко +380442793420 davidenko_z@ukr.net https://nmc-vfpo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 15:22 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 15:22 - 20.11.2024 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 000.00 Офісне устаткування та приладдя різне