-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2024-10-30-012963-a
Торги не відбулися
160 306.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 801.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 801.53 UAH
Період уточнення:
30.10.2024 17:18 - 04.11.2024 00:00
Відповідь надана
Cтосовно вимог до оливи мотjрної Олива моторна 5W30
Номер:
f188c0d0a04d4ab98a9f91a8de0121ea
Дата опублікування:
31.10.2024 12:21
Опис:
Прохання уточнити стосовно вимог до оливи мотjрної Олива моторна 5W30.
Виробники переважно зазначають окремо допуски С3, або A3/B3, B4. Допуск C3 має більші вимоги до оливи моторної, які перекривають вимоги допуску A3/B3, B4.
Чи достатньо буде запропонувати продукт з допуском C3? Чи вимагається пропонувати продукт в технічному описі якого буде вказана відповідність вимоги як C3, так і A3/B3, A3/B4?
Відповідь:
Шановний Учасник!!! Замовник ознайомився зі змістом Вашого Запитання повідомляє, що достатньо буде запропонувати продукт з допуском C3.
Дата відповіді:
04.11.2024 15:55
Відповідь надана
про одиниці виміру
Номер:
6c6dfce4d21241f7871e747ebddddb74
Дата опублікування:
31.10.2024 10:22
Опис:
Шановний Замовнику торгів! Просимо перевести всі одиниці виміру в Мегават-години, як Ви це вказали в екранній формі закупівлі по третій позиції. Тільки в такому випадку ви маєте шанс купити хоч щось, навіть якщо це будуть не літри оливи, а Мегават-години. Бо якщо ви плануєте купити визначену Вами кількість літрів, то бюджет закупівлі мав би бути близько півмільйона гривень. Думай-те
Відповідь:
Шановний Учасник!!! Замовник ознайомився зі змістом Вашого Запитання.
Дата відповіді:
04.11.2024 15:53