• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби»

Торги не відбулися

160 306.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 801.53 UAH
Номер: bc186c3cf4474b44baefc42347cf02a1
Внутрішній номер закупівлі: 23080437
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-30-012963-a   
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Контактна особа: Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 306.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.10.2024 17:18 - 04.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2024 17:18 - 07.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 306.40 Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015:09210000-4 «Мастильні засоби»