-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покриття проїздів та пішохідних доріжок між Алеями Слави в районі сектора 1 кладовища в мікрорайоні "Ракове" за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 у м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-011751-a
Завершена
322 098.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 220.98 UAH
мін. крок: 1% або 3 220.98 UAH
Період уточнення:
29.10.2024 15:36 - 07.11.2024 00:00
Відповідь надана
Роз'яснення
Номер:
567677a67bde4ad9b626e111c76a4c7b
Дата опублікування:
30.10.2024 15:08
Опис:
Добрий день, дайте будь ласка роз'яснення, що потрібно подати ФОП для підтвердження обсягів виконання будівельно-монтажних робіт за 2023 так як звітування в статистику за формою № 1-кб місячна для ФОП не передбачено.
Відповідь:
відповідно до умов тендерної документації, якщо учасники згідно чинного законодавства не зобов'язані складати якийсь документ, то вони можуть не подавати його, про що надають лист роз'яснення у складі пропозиції
Дата відповіді:
07.11.2024 10:54