-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покриття проїздів та пішохідних доріжок між Алеями Слави в районі сектора 1 кладовища в мікрорайоні "Ракове" за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 у м. Хмельницькому
Оголошено тендер
322 098.00
UAH
Номер:
f3a65b0006964c9fbedb9b1036e2b6da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-29-012447-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
322 098.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покриття проїздів та пішохідних доріжок між Алеями Слави в районі сектора 1 кладовища в мікрорайоні "Ракове" за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 у м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.10.2024 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума322 098.00 UAH