-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільні меблі (стіл учнівський двомісний, стілець учнівський 6 ростова група, стіл вчителя, дошка магнітно-крейдова)
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-008974-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2024 14:23 - 03.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим