-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільні меблі (стіл учнівський двомісний, стілець учнівський 6 ростова група, стіл вчителя, дошка магнітно-крейдова)
Тендер Prozorro UA-2024-10-29-008974-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
3b6a97f769b848d9846ee932cf4ef71b
Внутрішній номер закупівлі:
23060875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-29-008974-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21065558
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ НИЗОВА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Лещенко +380502678836 buh.school22@gmail.com https://poltavaschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.10.2024 14:23 - 03.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2024 14:23 - 06.11.2024 00:00
Аукціон:
06.11.2024 15:16 - 06.11.2024 15:39
Період кваліфікації:
06.11.2024 15:39 - 12.11.2024 10:16
Період завантаження договору:
18.11.2024 00:00 - 28.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Шкільні меблі