-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-005099-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою.
Торги не відбулися
556 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 780.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 780.75 UAH
Період уточнення:
28.10.2024 11:57 - 02.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим