-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Оголошено тендер
556 150.00
UAH
Номер:
0f4946979bc84c5084e1f5b4098bb298
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-28-002002-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
556 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Примітки:
Річний план на 2024 р.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.10.2024 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1145 від 04.10.2024р. "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році ", за рахунок коштів освітньої субвенції 389305 грн. (70%) та коштів місцевого бюджету 166845 грн. (30%)
Сума556 150.00 UAH