-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 35, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-012957-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 325.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2024 15:50 - 29.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим