-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 35, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
Оголошено тендер
65 000.00
UAH
Номер:
e2ed8363219b4679a36e128af1627d39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-24-015199-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пл.Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013254
-
Адреса:
49027, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пл.Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 35, під’їзд 7 (усунення аварій в житловому фонді)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.10.2024 15:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума65 000.00 UAH