-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-07-28-000006-c
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2018 10:25 - 12.08.2018 17:00
Відповідь надана
Добрий ранок.
Номер:
0a85acd98be74ec8a3a9e044adc62400
Дата опублікування:
01.08.2018 09:47
Опис:
Будете розглядати аналоги інтерактивних дошок?
Відповідь:
Учасник може запропонувати еквівалент товару з рівними, або кращими характеристиками, ніж зазначені Замовником.
Дата відповіді:
13.08.2018 10:33