-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-07-28-000006-c
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
b2e3e4d25e164877906d4c4d784d9198
Внутрішній номер закупівлі:
2301004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-28-000006-c
Замовник:
Військова частина А2488
×
-
Код ЄДРПОУ:
08217638
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Леваневців, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
військова частина А2488 +380935547899 a2488zsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2018 10:25 - 12.08.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2018 10:25 - 22.08.2018 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 Комп’ютерне обладнання