-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ТА ВІКНА; код 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-015405-a
Завершена
436 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 180.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2024 17:28 - 27.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим