-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ТА ВІКНА; код 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-015405-a
Завершена
436 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 180.00 UAH
Номер:
1ab912a8fab440558d19aaa749b0253c
Внутрішній номер закупівлі:
22983161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-015405-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34167494
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цюцюра Микола Олексійович 380972186030 MTsytsyra.econom.emd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
436 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 17:28 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 17:28 - 30.10.2024 09:00
Період кваліфікації:
30.10.2024 09:00 - 31.10.2024 16:47
Період завантаження договору:
06.11.2024 00:00 - 16.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴436 000.00 МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ ТА ВІКНА; код 44220000-8 Столярні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. 44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби