• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Завершена

140 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Період уточнення: 22.10.2024 14:33 - 27.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим