-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-008390-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
ca5d2ca262834b82a58afe6b04b978d9
Внутрішній номер закупівлі:
22976220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-008390-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ТРУНЯКОВА 380577315954 kharkiv-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 14:33 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 14:33 - 30.10.2024 08:00
Період кваліфікації:
30.10.2024 08:00 - 04.11.2024 09:47
Період завантаження договору:
10.11.2024 00:00 - 20.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)