-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електричне розподільче обладнання та пристрої для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-010337-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
53 880.45
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 538.80 UAH
мін. крок: 1% або 538.80 UAH
Період уточнення:
18.10.2024 14:57 - 26.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим