-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електричне розподільче обладнання та пристрої для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-010337-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Застосований критерій оцінки – ціна (100%). Детальна інформація щодо термінів та місця надання послуг визначена в умовах тендерної документації. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
53 880.45
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 538.80 UAH
мін. крок: 1% або 538.80 UAH
Номер:
0e808746252747a8be7cfa542df8808c
Внутрішній номер закупівлі:
22946377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-010337-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Московська Катерина Петрівна 380668506413 k.moskovska@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 880.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 14:57 - 26.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 14:57 - 29.10.2024 08:00
Аукціон:
31.10.2024 12:33 - 31.10.2024 13:02
Період кваліфікації:
31.10.2024 13:02 - 05.11.2024 14:37
Період завантаження договору:
11.11.2024 00:00 - 21.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 880.45 Електричне розподільче обладнання та пристрої для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"