-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33650000-1 "Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори" ( імунні сироватки, імуноглобуліни)
Тендер Prozorro UA-2018-07-16-000162-b
Імунні сироватки, імуноглобуліни в кількості 67 скляних ампул та флаконів (23 найменування згідно додатоку 1 до ТД)
Завершена
72 824.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 728.24 UAH
мін. крок: 1% або 728.24 UAH
Період уточнення:
16.07.2018 09:56 - 22.07.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим