• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:33650000-1 "Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори" ( імунні сироватки, імуноглобуліни)

Імунні сироватки, імуноглобуліни в кількості 67 скляних ампул та флаконів (23 найменування згідно додатоку 1 до ТД)

Завершена

72 824.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 728.24 UAH
Номер: 78789658fd394cc9bbf1dbdf3fa26d94
Внутрішній номер закупівлі: 2289927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-16-000162-b   
Замовник: ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Неля Сергіївна Кірієнко +380955290220 dobr.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 72 824.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.07.2018 09:56 - 22.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2018 09:56 - 01.08.2018 17:00
Аукціон: 02.08.2018 14:43 - 02.08.2018 15:10
Період кваліфікації: 02.08.2018 15:10 - 07.08.2018 11:00
Період завантаження договору: 02.08.2018 15:10 - 22.08.2018 15:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴72 824.00 ДК 021:2015:33650000-1 "Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори" ( імунні сироватки, імуноглобуліни)