-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-004173-a
Торги не відбулися
484 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 420.70 UAH
Період уточнення:
14.10.2024 11:31 - 19.10.2024 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
74965ff7f68440628fb0db9425b991e8
Дата опублікування:
18.10.2024 15:00
Опис:
Добрий день, шановний Замовнику! Стосовно вимоги до склопакетів інформуємо Вас, що не тільки склопакет 4I-16Ar-4-16Ar-4I може надати Опір теплопередачі віконних конструкцій не менше – 0.9 (м²•K)/Вт . Склопакет 4I-14Ar-4-14Ar-4I також забезпечує Опір теплопередачі віконних конструкцій не менше – 0.9 (м²•K)/
Для того, щоб розширити коло потенційних учасників закупівлі , вимагаємо керуватися діючими ДБН В.2.6- 31-2021 «Теплова ізоляція будівель», що складає не менше – 0.9 (м²•K)/Вт та поняття еквівалет додати не тільки для вікон та фурнітури, а ще й до склопакетів.
Відповідь:
Технічна характеристика готувалась відповідно встановлених вікон, які вже стоять , тому і прописали такі характеристики.
Дата відповіді:
20.10.2024 13:03
Відповідь надана
стосовно відповіді на 1 запитання
Номер:
ba121c706b8747edb5ed1218600a574f
Дата опублікування:
18.10.2024 14:54
Опис:
- Згідно вимог ДБН В.2.6- 31-2021 «Теплова ізоляція будівель» Опір теплопередачі віконних конструкцій має відповідати: не менше – 0.9 (м²•K)/Вт відповідно для 1 кліматичної зони.
У ДОДАТКУ 2 Технічні характеристики зазначено:"Засклення :4I-16Ar-4-16Ar-4I , не менше 0,97"
Фізичний вимір має певну назву та певну одиницю вимірювання. Приведіть , будь ласка, тендерну документацію до відповідного вигляду.Дякую.
Відповідь:
Попередні вікна стоять з такими нормами, і ми хочемо такі самі характеристики.
Дата відповіді:
20.10.2024 12:49
Відповідь надана
?
Номер:
968770fc581b43e8bafde06925e77a12
Дата опублікування:
18.10.2024 14:15
Опис:
Якість металопластикових вікон (профіль, комплектуючі:, відливи, фурнітура) повинна відповідати вимогам та мати не гірші показники відповідних чинних нормативних документів (ТУ У, ДСТУ, ДБН тощо), про що надається відповідний підтверджуючий документ
про що надається відповідний підтверджуючий документ
Який конкретно документ надати (розпишіть)
Відповідь:
- сертифікат відповідності на профілі полівінілхлоридні;
- сертифікат відповідності на блоки віконні повінілхлоридні з профілю
- сертифікат відповідності на склопакети
- сертифікат відповідності на пристрої поворотні, відкидні і поворотно-відкидні для віконних та балконних блоків.
- висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на профілі повінілхлоридні
Дата відповіді:
18.10.2024 14:36
Відповідь надана
уточнення технічного завдання
Номер:
1ec27604009644eda3c4948c6443ce93
Дата опублікування:
18.10.2024 12:20
Опис:
Добрий день, поясніть будь ласка Вашу думку: Профіль віконних блоків, які будуть встановлені у віконні прорізи – не менше 6 камер, ширина не менше 0,97 мм? Цікаво , що це за профіль? Та чим регламентована така ширина монтажного профілю?
Відповідь:
Вітаю.
0,97 це не ширина а коофіцієнт теплопередачі та енергозбереження відповідно до санітарних норм.
Дата відповіді:
18.10.2024 13:31
Відповідь надана
уточнення технічного завдання
Номер:
060391cae4e447708f2e2597b0a80a25
Дата опублікування:
18.10.2024 12:18
Опис:
Добрий день, що мається на увазі: Засклення :4I-16Ar-4-16Ar-4I , не менше 0,97? Як це розуміти?
Відповідь:
Вітаю.норми критеріїв енергозбереження.
Дата відповіді:
18.10.2024 13:22