• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металопластикові вікна з монтажем

Оголошено тендер

484 140.00 UAH
Номер: 675ce7f654a846939b4cd28dda3fc4b1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-14-005206-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 484 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металопластикові вікна з монтажем
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.10.2024 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Металопластикове вікно з монтажем 2040*2250
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Металопластикові вікна з монтажем 200*2340
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Металопластикові вікна з монтажем 175*2050
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 32 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума484 140.00 UAH