-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1. (Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-014410-a
Торги відмінено
765 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 828.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 828.00 UAH
Період уточнення:
08.10.2024 21:54 - 13.10.2024 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
2378be5656ea44dc9cca363e8fb19604
Дата опублікування:
11.10.2024 08:45
Опис:
Шановний Замовнику у вас було технічне завдання яке повністю відповідає вимогам НАКАЗУ МОН 574 до того ж гроші виділені вам субвенцією також виділені на конкретне обладнання яке має відповідати НАКАЗУ. Ви внесли зміни конкретно під 1 виробника Короткофокусний проектор Benq MX808STH (9H.JMG77.13E) та Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S еквівалентів та аналогів якому на ринку немає чим убили будь-яку конкуренцію та економію в даній закупівлі. Скажіть чи могло дане обладнання пропонуватись під ті характеристики що у вас були? Даю відповідь за вас так могли б, а єдиною причиною навіщо вами змінено технічні характеристики є відсіяти будь - яких постачальників крім тих хто пропонує даний товар. В ваше технічне завдання не можливо пропонувати ні проектори ACER, Vivitek, Vievsonic, Epson, Prometean список можна продовжувати, таж ситуація з інтерактивними дошками. Тому просимо замовника скасувати дані зміни і проводити закупівлю відповідно до норм закону та принципів недискримінації. У разі ж якщо ви не згодні то прошу вказати конкректі приклади товару що можна вам пропонувати, і які повністю відповідали теперішньому технічному завданню, а не просто відписку що ви так хочете, бо це буде не проофесійно. І якщо учасники будуть пропонувати Короткофокусний проектор Benq MX808STH (9H.JMG77.13E) та Інтерактивна дошка Gaoke GK-880H/82S хай виграють вашу закупівлю ціною, як і всі інші учасники. Якщо ви не згодні з даним твердженням у відповіді на звернення запропонуйте хочаб 2 виробника дошки і проектора які малиб такі порти такі розміри до міліметра та інші характеристики, а якщо не зможте (бо їх немає ) поверніть зміни назад і закуповуйте товар відповідно до законодавства і вимог МОН
Відповідь:
Шановний Учаснику, повідомляємо, що Замовник в своїй діяльності керується принципами добросовісної конкуренції а також Законом України «Про публічні закупівлі», згідно якого право Замовника встановлювати відносно предмету закупівлі вимоги передбачено ч. 3 ст. 22, ч. 1 і ч. 3 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі». Тож Закон України «Про публічні закупівлі» не обмежує права Замовника закупівлі встановлювати відносно предмету закупівлі вимоги, які Замовник вважає необхідними, в тому числі з точки зору ефективності застосування та/або досвіду використання тієї чи іншої продукції (товару) у своїй діяльності, а також особливостей організації тих процесів, в яких така продукція використовується. Таким чином Замовник є вільним у визначенні технічних, якісних характеристик предмета закупівлі, формує предмет закупівлі, виходячи з власних потреб у об’ємах товару, можливостях бюджетного фінансування та сфері застосування товару.
Відповідно до інформації, викладеної вище, немає жодних підстав вважати, що Замовником здійснюються дискримінаційні чи інші правомірні дії.
Під ці характеристики підходять, крім тих що Ви перерахували проектори OPTOMA та інтерактивні дошки Bansion.
Дата відповіді:
13.10.2024 19:50