-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1. (Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено тендер
765 600.00
UAH
Номер:
333ccb1a1e9d4b8a81ddaeb49ed7972b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-08-017251-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045611
-
Адреса:
28400, Україна, Кіровоградська область, Компаніївський р-н, селище міського типу Компаніївка, вул.Шевченка, будинок 76-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44045611
-
Адреса:
28400, Україна, Кіровоградська область, Компаніївський р-н, селище міського типу Компаніївка, вул.Шевченка, будинок 76-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
765 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1. (Код ДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.10.2024 21:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1.
Кількість
12 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету
Сума726 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Сума39 300.00 UAH