-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна
Тендер Prozorro UA-2024-10-02-001646-a
Завершена
1 286 683.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 433.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 433.41 UAH
Період уточнення:
02.10.2024 09:58 - 07.10.2024 00:00
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
0e360c4183684568ada08b717814b2ad
Дата опублікування:
03.10.2024 12:57
Опис:
Шановний Замовник, ви прописала надати переможцю засвідчені сканкопії діючих документів дозвільного характеру, виданих уповноваженим органом, а саме на: 1) виконання робіт з підвищеної небезпеки, зокрема на вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів; 2) лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу. Але дані документи потрібні лише постійним або тимчасовим лісокористувачам, усім іншим Учасникам такі документи не потрібні. Виходячи із зазначеного, дана вимога до учасників Тендеру є дискримінаційною, оскільки дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників. Складається враження, що ви цільоспрямовано бажаете щоб переможцем став тільки постійний або тимчасовий лісокористувач.Отже, користуючись пунктом 4 статті 5 Закону України «Про Тендерні Закупівлі»: «недискримінація учасників та рівне ставлення до них»вимагаємо видалити з Тендерної документації дану вимогу або обгрунтувати її необхідність. Також ви прописали переможцю налати Лист-згоду про обробку персональних даних згідно Додатку 7, у вас усього 6 Додатків. Де дівся Додаток 7? Внесіть буль ласка відповідні зміни.
Відповідь:
Доброго дня, дякую за звернення, зміни до ТД будуть внесені та викладені в новій редакції
Дата відповіді:
03.10.2024 14:04
Відповідь надана
Порода та кількість деревини.
Номер:
b1843c4cffea44289d7796574931cf50
Дата опублікування:
03.10.2024 11:26
Опис:
Шановний Замовник, ви прописали в Додатку 2, що вам потрібна Дрова паливні твердих та середніх порід, але не прописали скільки твердих, а скільки середніх. Чи вам все рівно? Або одинакова кількість. Уточніть будь ласка.
Відповідь:
Доброго дня, дякую за звернення. Одинакова кількість
Дата відповіді:
03.10.2024 14:04