• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров'яна

Оголошено тендер

1 286 683.00 UAH
Номер: 341df9232ecd4fac8eae58a9d0e022da
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-02-002098-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Березівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальна установа "Березівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 1 286 683.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров'яна
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 02.10.2024 09:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 286 683.00 UAH