-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2018-07-31-000021-a
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2018 09:15 - 05.08.2018 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим