• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя

Торги не відбулися

480 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер: 10729d278fed4fe7a5a77ca29fe22445
Внутрішній номер закупівлі: 2275980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-31-000021-a   
Замовник: Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
Контактна особа: Соболєва Оксана Миколаївна +380612335155 ekobezpeka1zpmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.07.2018 09:15 - 05.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2018 09:15 - 15.08.2018 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴480 000.00 Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя