-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»
Тендер Prozorro UA-2024-09-25-007145-a
Завершена
3 902 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 512.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 512.50 UAH
Період уточнення:
25.09.2024 13:03 - 30.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим