-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»
Тендер Prozorro UA-2024-09-25-007145-a
Завершена
3 902 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 512.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 512.50 UAH
Номер:
29de3f10391047f993040144bcc97ccb
Внутрішній номер закупівлі:
22699956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-25-007145-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Белзької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133922
-
Адреса:
80062, Україна, Львівська область, Белз, вул. Домініканська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Муха 380976401122 mariia_mukha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 902 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2024 13:03 - 30.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2024 13:03 - 03.10.2024 13:00
Період кваліфікації:
03.10.2024 13:00 - 08.10.2024 10:00
Період завантаження договору:
14.10.2024 00:00 - 24.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 902 500.00 «Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, напівбрикет торф’яний, брикет вугільний)»