• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)

Торги не відбулися

111 979.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2018 15:51 - 16.07.2018 15:55
Відповідь надана

Про вимірювання транспортно-єксплуатаційних характеристик..

Номер: 13f6aee86ce24ef4b64b70f6210834e5
Дата опублікування: 15.07.2018 21:59
Опис: За якою методикою проводити виміри рівності дорожнього покриття (міжнародним індексом IRI чи інтегральним показником коливань підвіски)?
Відповідь: Згідно діючих норм, стандартів та правил
Дата відповіді: 16.07.2018 16:16
Відповідь надана

програма для бази даних містобудівного кадастру

Номер: 51e20b443dfa4031a516c7c9f97b6a52
Дата опублікування: 15.07.2018 21:40
Опис: у Додатку 2 до тендерної документації зазначено що Технічний паспорт створюється за допомогою електронної програми, що надасть можливість обліковувати та зберігати його в базі даних містобудівного кадастру м. Запоріжжя. Що саме за програма мається на увазі?
Відповідь: з метою удосконалення методів технічного обліку і паспортизації вулиць (доріг) і штучних споруд, одержання більш повної об’єктивної інформації про їх стан і підвищення продуктивності праці під час збору та обробки даних доцільно використовувати автоматизовані системи технічної паспортизації вулиць (доріг) за допомогою сучасного програмного забезпечення, а саме Digital, AutoCad (або еквівалент) для можливості експорту в геоінформаційну систему «ArcGis».
Дата відповіді: 16.07.2018 16:15
Відповідь надана

Наявність планшетів м 1:500

Номер: fab4b0e5583a49cf9c6cfddeca9aa1f6
Дата опублікування: 15.07.2018 21:00
Опис: Добрий день. Чи наявні на відповідні вулиці планшети масштабу 1:500, або потрібно виконувати нову топографо-гедезичну зйомку? У якій системі координат?
Відповідь: Обстеження вулиць (доріг) з метою їх паспортизації повинно бути виконано за допомогою відповідних приладів і інструментів. Якщо немає топо – геодезичних та інженерно – геологічних матеріалів, обстеження для їх одержання слід виконувати в першу чергу. Інформацію щодо топографо – геодезичного вишукування та червоних ліній вулиці (дороги) можливо отримати у відповідних органах архітектури та містобудування.
Дата відповіді: 16.07.2018 16:14