• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)

Торги не відбулися

111 979.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Номер: 62b0caddd13a45af8c58e584b9b4dbd5
Внутрішній номер закупівлі: 2265182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-11-001586-b   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
Контактна особа: Сорока Марина Анатоліївна +380612899015 tender_shrazmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 111 979.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 560.00 UAH
Період уточнення: 11.07.2018 15:51 - 16.07.2018 15:55
Період прийому пропозицій: 11.07.2018 15:51 - 26.07.2018 15:55
Аукціон: 27.07.2018 12:47 - 27.07.2018 13:08
Період кваліфікації: 27.07.2018 13:08 - 31.07.2018 11:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
без поділу на лоти
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.10.2018
Місце постачання 69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевечнківського району На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АВТОДОРСОФТ

Оскарження: 27.07.2018 13:08 - 10.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 101 757.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.07.2018 12:38
Документи 13
Скарги 0
КП Градпроект

Оскарження: 30.07.2018 12:38 - 11.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 111 957.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.07.2018 11:37
Документи 12
Скарги 0