-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та найпростішого укриття в "Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" за адресою: вул. Прилужна, 6 у Святошинському районі м.Києва
Тендер Prozorro UA-2024-09-19-014441-a
Капітальний ремонт приміщень та найпростішого укриття в "Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" за адресою: вул. Прилужна, 6 у Святошинському районі м.Києва
Завершена
2 399 460.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2024 18:54 - 24.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим