-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та найпростішого укриття в "Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" за адресою: вул. Прилужна, 6 у Святошинському районі м.Києва
Тендер Prozorro UA-2024-09-19-014441-a
Капітальний ремонт приміщень та найпростішого укриття в "Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" за адресою: вул. Прилужна, 6 у Святошинському районі м.Києва
Завершена
2 399 460.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 000.00 UAH
Номер:
9c5582e73c844fa8aad41226155b13eb
Внутрішній номер закупівлі:
22647231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-19-014441-a
Замовник:
Центр у справах сім'ї та жінок "Родинний дім" Святошинського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26315161
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, Київ, вул.Кільцева дорога, 5б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Морозова +380501956055 olala110578@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 399 460.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.09.2024 18:54 - 24.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2024 18:54 - 27.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
27.09.2024 00:00 - 04.10.2024 10:52
Період завантаження договору:
10.10.2024 00:00 - 20.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 399 460.00 Капітальний ремонт приміщень та найпростішого укриття в "Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі" за адресою: вул. Прилужна, 6 у Святошинському районі м.Києва