-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2024-09-17-006969-a
Торги не відбулися
359 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 795.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 795.00 UAH
Період уточнення:
17.09.2024 13:03 - 22.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим