-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2024-09-17-006969-a
Торги не відбулися
359 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 795.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 795.00 UAH
Номер:
35f5ef9981c341da9b84ba43ca584fad
Внутрішній номер закупівлі:
22610335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-17-006969-a
Замовник:
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Бусь +380508621457 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
359 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2024 13:03 - 22.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2024 13:03 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴359 000.00 ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)