-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне обладнання для облаштування навчальних кабінетів початкової школи ("Нова українська школа") закладів освіти Дніпровського району
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001724-b
Торги не відбулися
335 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 16:11 - 30.07.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим