-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне обладнання для облаштування навчальних кабінетів початкової школи ("Нова українська школа") закладів освіти Дніпровського району
Тендер Prozorro UA-2018-07-25-001724-b
Торги не відбулися
335 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 679.48 UAH
Номер:
940eb9bdce7441828a661c90a6bb6fe2
Внутрішній номер закупівлі:
2260548
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-25-001724-b
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41118550
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Бураченко +380675679459 vozakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
335 896.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 679.48 UAH
Період уточнення:
25.07.2018 16:11 - 30.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2018 16:11 - 09.08.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійне обладнання для облаштування навчальних кабінетів початкової школи ("Нова українська школа") закладів освіти Дніпровського району
Кількість
22 комплект
Період постачання
23.08.2018 - 28.08.2018
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "Європа-Схід"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31526583
-
Контактна особа:
Тарас Гребенюк +380671096830,+380322420093 sajwolviv@gmail.com
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Околична, 16/25
Початкова пропозиція
269 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 940.00 UAH з ПДВ
Документи
13
Скарги
0