-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-001331-b
Кількість: під "7 одиниць" слід розуміти "7 найменувань", згідно технічного завдання
Торги відмінено
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 16:05 - 13.08.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим