• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів

Кількість: під "7 одиниць" слід розуміти "7 найменувань", згідно технічного завдання

Торги відмінено

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер: 8b5d640dc9d944b7ac6edd96691491ce
Внутрішній номер закупівлі: 2260227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-07-001331-b   
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака"
Контактна особа: Лихва Микола Михайлович 380689288388 pedcollege@ukr.net http://pedcollege.org/
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 07.08.2018 16:05 - 13.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2018 16:05 - 23.08.2018 18:00
Аукціон: з 28.08.2018 15:20

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання інноваційно навчально-тренінгових класів
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 7 одиниця
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул. Филипчака, 14 На карті

Інформація про скасування

Номер: 760099a50e72439582eff494822c8c70
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Відсутність потреби за даними технічними характеристиками
Дата опублікування: 09.08.2018 17:10
Статус:
Виконано