-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-007480-a
Кошти НСЗУ
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2024 13:37 - 19.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим