-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-007480-a
Кошти НСЗУ
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
798382d0c6944538ba731384a4e3e087
Внутрішній номер закупівлі:
22581964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-007480-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський обласний медичний центр соціально значущих хвороб" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26509095
-
Адреса:
49074, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старочумацька, будинок 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вовся +380972100296 kseniav0801@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 13:37 - 19.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 13:37 - 22.09.2024 00:00
Аукціон:
23.09.2024 14:25 - 23.09.2024 14:48
Період кваліфікації:
23.09.2024 14:48 - 01.10.2024 09:07
Період завантаження договору:
07.10.2024 00:00 - 17.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 ДК 021:2015:90480000-5 Послуги з управління каналізаційною системою (Обслуговування та повна експлуатація комплексу каналізаційних та локальних очисних споруд на підставі технології очистки та знезараження стічних вод лікувальних установ пов'язаних з лікуванням хворих на туберкульоз)