-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2024-09-03-006146-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
201 878.13
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 018.78 UAH
мін. крок: 1% або 2 018.78 UAH
Період уточнення:
03.09.2024 13:30 - 13.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим