• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)

Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

Завершена

201 878.13 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 018.78 UAH
Номер: 15cd97b0f74c43c3aac06ecb51f31b73
Внутрішній номер закупівлі: 22471318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-03-006146-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 201 878.13 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.09.2024 13:30 - 13.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2024 13:30 - 16.09.2024 16:00
Період кваліфікації: 16.09.2024 16:00 - 19.09.2024 09:12
Період завантаження договору: 25.09.2024 00:00 - 05.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴201 878.13 ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту, (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів)