-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки» (код 80550000-6 за ДК 21:2015) (Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки)
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-005114-a
Завершена
97 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 972.00 UAH
мін. крок: 1% або 972.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2024 13:23 - 06.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим