• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки

Оголошено тендер

97 200.00 UAH
Номер: 54d5dd41086a4968b02778a8604978cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-29-002928-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
Очікувана вартість: 97 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки
Примітки: Постанова КМУ від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки
Дата опублікування: 29.12.2023 20:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума97 200.00 UAH