-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для створення громадських пасовищ за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-010565-a
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2024 17:12 - 02.09.2024 00:00
Відповідь надана
СПРЯМУЙТЕ ГРОШІ НА ОКОПИ ТА ДОПОМОГУ СВОЇМ ГРОМОДЯНАМ У РАЗІ ЕВАКУАЦІЇ
Номер:
a24b7f16589b476090e2774c2be1f5f8
Дата опублікування:
29.08.2024 13:25
Опис:
СПРЯМУЙТЕ ГРОШІ НА ОКОПИ ТА ДОПОМОГУ СВОЇМ ГРОМОДЯНАМ У РАЗІ ЕВАКУАЦІЇ
Відповідь:
Шановний Учасник! Наразі замовники здійснюють закупівлі у відповідності до норм Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості).
Відповідно пункту 54 Особливостей фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Замовник повинен протягом трьох днів з дати їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель. Ваше звернення не стосується тендерної документації.
Дата відповіді:
30.08.2024 18:52