-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для створення громадських пасовищ за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
76af8212d6754205bfed3f19870ae4e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-28-012879-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для створення громадських пасовищ за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.08.2024 16:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для створення громадських пасовищ за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області (за межами населених пунктів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет
Сума500 000.00 UAH