• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інститутська будинок 29 а літер А, для розміщення Міністерства закордонних справ України (представництва Організації Об'єднаних Націй), загальною площею 178,50 м2

Завершена

17 332.28 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 86.66 UAH
Період уточнення: 27.08.2024 18:15 - 02.09.2024 00:00
Відповідь надана

щодо проєкту договору

Номер: aae3c8db121e4376ac65acef5832860f
Дата опублікування: 29.08.2024 10:03
Опис: Шановний замовник! В зв'язку з тим, що з 1 липня 2024р. НБУ встановив нові вимоги до укладання договорів страхування (ЗУ "Про страхування"), просимо Вас додатково повідомити чи розглядаєте можливість укладання договору в редакції переможця?З врахуванням істотних вимог закупівлі та внесенням їх у вигляді додаткової угоди до Договору. З 01.07.2024 страховик повинен підписати лише свій зразок договору, який відповідає розробленому ним же страховому продукту за кожним видом страхування. Ознайомившись з Проектом договору, ми хочемо звернути увагу, що предмет Договору згідно Статті 89 ЗУ Про страхування є : - 4. Предметом договору страхування є передача страхувальником за плату ризику, пов’язаного з об’єктом страхування, страховику на умовах, визначених договором страхування або законодавством України. Об'єктом страхування, відповідно, є Ваше перелічене майно, що й потрібно було вказати саме в розділі "ОБ'ЄКТ СТРАХУВАННЯ", що є теж обов'язковим до нових вимог. Тому, чи можливе внесення Ваших істотних вимог шляхом укладання ДУ до НАШОГО договору в день підписання Договору? Дякуємо за відповідь.
Відповідь: «Шановний учаснику! Тендерна документація розробляться відповідно до Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями) (далі — Особливості / Постанова № 1178). Проєкт договору про закупівлю з обов`язковим порядком змін його є обов`язкова складова тендерної документації. Договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин другої — п’ятої, сьомої — дев’ятої статті 41 Закону, та пункту 19 Особливостей затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178. Також, істотними умовами договору про закупівлю є предмет (найменування, кількість, якість), ціна та строк дії договору. Інші умови договору про закупівлю істотними не є та можуть змінюватися відповідно до норм Господарського та Цивільного кодексів. Враховуючи вищезазначені норми чинного законодавства внесення змін до договору можливе тільки з дотримання законодавства України. Крім того, повідомляємо, що відповідно до Вашого звернення замовником буде доопрацьовано проєкт договору викладений в складі тендерної документації, та буде внесено відповідні зміни. Дякуємо за Ваше запитання!
Дата відповіді: 30.08.2024 11:51